Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Działu Handlowego

Stal-Systems S.A.

Katowice

5 dni temu

Firma zajmująca się tworzeniem konstrukcji stalowych, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office);
  • Znajomość programów (AutoCad, Norma, ZUZIA) będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność analizy umów handlowych, prowadzenia negocjacji i ofertowania produktu;
  • Szybkie przyswajanie nowej wiedzy i umiejętności;
  • Dyspozycyjność;
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne;
  • Wysoka kultura osobista;
  • Umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność w realizacji powierzonych zadań;
  • Mile widziana znajomość branży budowlanej (konstrukcje stalowe);
  • Prawo jazdy kategorii B;
Zakres obowiązków:
  • Obsługa klientów inwestycyjnych firmy;
  • Utrzymywanie kontaktów z obecnymi klientami oraz wyszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów;
  • Analiza dokumentacji przetargowej oraz zapytań ofertowych (pod względem wymagań formalnych i technicznych),
  • Analiza możliwości technicznych pod kątem realizacji projektów,
  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów do udziału w postępowaniu przetargowym,
  • Przygotowywanie założeń budżetu ofertowego na bazie zebranych ofert od podwykonawców oraz na bazie wyceny własnej,
  • Koordynacja prac związanych ze złożeniem oferty, składanie ofert,
  • Nadzór na ofertą złożoną, doradztwo i utrzymywanie kontaktu z Klientem,
  • Doradztwo techniczne dotyczące oferowanych przez firmę rozwiązań,
  • Przygotowanie planów i harmonogramów przygotowania ofert,
  • Prowadzenie bieżących statystyk złożonych przez dział ofert,
  • Monitoring rynku celem wyszukiwania ofert przetargowych tożsamych z ofertą firmy,
  • Opracowywanie zapytań ofertowych, wybór ofert najkorzystniejszych,
  • Prowadzenie rozmów handlowych, negocjacje z kontrahentami/dostawcami usług i produktów,
  • Analizowanie i negocjowanie umów handlowych,
  • Efektywna komunikacja i współpraca z kontrahentami oraz działami firmy,
  • Nawiązywanie oraz rozwijanie relacji z klientami biznesowymi,
  • Tworzenie raportów na bazie pozyskanych ofert,
  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi kontrahentami,
  • Budowanie oraz utrzymanie dobrych relacji ze współpracownikami z innych działów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poznaj stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy zajmuje się tworzeniem dobrego wizerunku firmy, uutrzymywaniem dobrych kontaktów z klientami firmy oraz pozyskiwaniem nowych. Doradca techniczno - handlowy zajmuje się również wspoółpracą zprojektantami oraz przeprowadzaniem pokazów i szkoleń. Osoba na tym stanowisku jest również odpowiedzialna za analizę rynku. ...
Doradca techniczno - handlowy Praca Doradca techniczno - handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Stal-Systems S.A..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (734)
Wałbrzych (48)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (140)
Toruń (88)
Lubelskie:
Lublin (108)
Chełm (12)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (734)
Tarnów (36)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1610)
Radom (61)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (120)
Nysa (10)