Najnowsze oferty pracy

  • Sprzedawca części do pojazdów użytkowych

    EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.   Nowa Wieś Wrocławska    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należy: Aktywna sprzedaż części zamiennych zgodnie z założeniami budżetowymi serwisu; Dobór oraz kosztorysowanie napraw pojazdów użytkowych (dobór części do napraw mechanicznych oraz powypadkowych) Wsparcie działu serwisu...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik działu inwentaryzacji

Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A.
Śmiłowo
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
322 dni temu

Zakłady Mięsne Łuków S.A - Zakład Produkcyjny w Śmiłowie (powiat pilski) zatrudni:

Miejsce pracy: Śmiłowo
Zakres obowiązków:
  • sporządzanie dokumentacji inwentaryzacyjnej
  • zliczanie oraz spisywanie towarów, wyrobów, materiałów przy wykorzystaniu programów komputerowych oraz kolektorów danych (skanerów)
Wymagania:
  • gotowość do pracy w godzinach popołudniowych i wieczornych, praca poza miejscem zamieszkania
  • prawo jazdy kat.B
  • dokładność, skrupulatność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • znajomość pakietu MS Office
Oferujemy:
  • umowę o pracę, na pełen etat
  • niezbędne narzędzia pracy
  • kartę pracowniczą/płatniczą do użytku w sklepach firmowych
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia pracowniczego
  • miłą atmosferę i wsparcie zespołu
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zakłady Mięsne ŁUKÓW S.A. ul. Przemysłowa 15, 21-400 Łuków zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty