Pracownik Działu IT (ds. Wsparcia Analizy i Serwisu Danych)

El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo-Osiedle

260 dni temu

Miejsce pracy: Bolechowo-Osiedle

El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:

Osoba na tym stanowisku będzie brała udział w:

  • rejestrowaniu, klasyfikowaniu, analizowaniu i rozwiązywaniu nadchodzących zgłoszeń dotyczących systemów IT przez system helpdesk,
    (zgłoszenia te będą głównie dotyczyły problemów związanych z codzienną obsługą komunikacji elektronicznej między systemami IT.)
  • wsparciu i obsłudze użytkowników przez telefon oraz przy stanowiskach pracy w zakresie problemów z "danymi" w systemach informatycznych,
  • zarządzaniu konsolami administracyjnymi systemu ERP, systemu produkcyjnego i magazynowego,
  • tworzeniu statystyk funkcjonowania systemów i raportów z systemu ERP, produkcyjnego i magazynowego,
  • w projektach wewnętrznych IT dotyczących optymalizacji funkcjonowania systemów informatycznych.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • znajomość programów Excel i Access,
  • dobra organizacja pracy,
  • miłe i przyjazne nastawienie do ludzi i pracy,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • szkolenia wdrażające, stanowiskowe i możliwość rozwoju zawodowego,
  • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass,
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”
Poznaj stanowisko: Specjalista ds. IT
Specjalista ds. IT – pracownik na tym stanowisku jest odpowiedzialny za bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników, instalacje i konfiguracje sprzętu i oprogramowania, instalacje okablowania oraz konfigurację sieci LAN, WAN, Wybór i zakup sprzętu, oprogramowania i usług teleinformatycznych, prowadzenie ewidencji i rozliczanie zakupów sprzętu, oprogramowanie i usługi oraz pomoc przy wszelkich pracach ...
Praca Specjalista ds. IT