Pracownik Działu Jakości

KLEEN-TEX POLSKA SP Z O.O.

Suchedniów

8 dni temu

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje Kandydatów i Kandydatek na stanowisko:

Suchedniów

Nr Ref.: PDJ/RB

Zakres obowiązków:
  • Badanie surowców przychodzących
  • Kontrolowanie parametrów procesu oraz produkcji w toku
  • Przeprowadzanie oceny wyrobów gotowych
  • Analizowanie zasadności reklamacji
  • Udział w pracach badawczo rozwojowych
Wymagania:
  • Wykształcenie z zakresu chemii, technologii gumy lub włókiennictwa
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności manualne
  • Rzetelność i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę
  • Rozwój kariery poprzez profesjonalny system szkoleń

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku:

lub

Kleen-Tex Polska sp. z o.o.

ul. Fabryczna 5/12

26-130 Suchedniów

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kleen-Tex Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Suchedniów 26-130 ,ul. Fabryczna 5/12;
2) W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę nie wahać się skontaktować z osoba odpowiedzialną za dane osobowe pod adresem: dpo@kleen-tex.eu.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Kleen-Tex Polska Sp. z o. o.
5) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy.
7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale w razie niepodania danych osobowych, proces rekrutacyjny może nie zostać rozpoczęty.
8) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
9) Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.;

Poznaj

Kleen-Tex – jeden z największych producentów mat na świecie – powstał w 1967 w amerykańskim mieście LaGrange, GA. Już 3 lata później uruchomiono pierwszą produkcję wycieraczek na podłożu gumowym z możliwością ich prania, co dało początek ogólnoświatowemu sukcesowi firmy. Dziś Kleen-Tex znaleźć można w 3 europejskich lokalizacjach: siedzibę w Kufstein (Austria), największą fabrykę swoich mat w Suchedniowie (Polska) oraz oddział w Bolton (Wielka Brytania). Ponadto firma posiada swoje dywizje w Japonii, Tajlandii, Południowej Afryce i Brazylii.

Głównym celem Kleen-Tex, od samego początku istnienia firmy, było dostarczanie mat pralniom oraz dystrybutorom akcesoriów czyszczących i pielęgnacyjnych. Postawiono na właściwy portfel produktów, spełniających wysokie wymagania jakościowe i trwałościowe. Obecnie, po kilkudziesięcioletnich doświadczeniach w połączeniu z duchem innowacyjności, dbałością o detale i niezawodną obsługą, firma posiada szeroką ofertę mat spełniających przeróżne potrzeby klientów. I to nie tylko klientów pralnianych, czy włókienniczych, ale i odbiorców prywatnych oraz wszystkich tych, którzy chcą przekonać się o zaletach posiadania mat.

Fakt, że Kleen-Tex produkuje wyłącznie w Europie jest czymś, z czego jesteśmy dumni. Również nasi klienci i dostawcy czerpią z tego tytułu korzyści, bowiem ogólnoeuropejskie, strategiczne pozycjonowanie i segmentacja rynku pozwalają na zacieśnianie kontaktów biznesowych. Bliskość kooperantów i lepsza komunikacja to szybsze, bardziej elastyczne działania oraz skrócenie czasu produkcji i dostaw. Dodatkowo, będąc producentem dokładnie wiemy, jakie materiały i o jakich parametrach stosujemy podczas produkcji. Dzięki temu możemy precyzyjnie określić właściwości gotowego produktu i zapewnić stosowne certyfikaty, znaki jakości oraz gwarancję.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości