Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Sochaczew
PRACOWNIK DZIAŁU KADR

ZIBI Sp. z o.o.
Sochaczew
praca stacjonarna
5924 dni temu

Ogłoszenie numer: 41933, z dnia 2008-03-27

ZIBI Sp. z o.o. - dynamicznie rozwijająca się Firma działająca od 1989 roku, lider na rynku elektronicznym; oficjalny przedstawiciel marek takich: Casio, Seiko, Atlantic, Guess, Maxell, Oregon Scienfific.

Miejsce pracy: Sochaczew

Opis stanowiska

- sporządzanie dokumentacji kadrowej, - prowadzenie akt osobowych, - rozliczanie czasu pracy i urlopów pracowniczych, - prowadzenie sprawozdawczości na potrzeby ZUS, GUS i PRFON,

Wymagania

- wykształcenia min. średniego, - praktycznej znajomości przepisów Prawa Pracy, - znajomości obsługi komputera, w tym: MS Office, programów kadrowo-płacowych, - komunikatywności - bardzo dobrej organizacji pracy, - samodzielności, systematyczności, - miejsce zamieszkania w powiecie sochaczewskim będzie dodatkowym atutem,

Oferujemy

- pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji, - możliwość rozwoju zawodowego, - pracę w młodym, dynamicznym zespole