Pracownik Gastronomii - Kasjer

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Natolin

1 godz. temu

Miejsce pracy: Natolin

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu gastronomicznego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Miejsce pracy: Natolin (koło Grodziska Mazowieckiego)

Kontakt telefoniczny: 500 229 047

Zostaw nam kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Darmowe wyżywienie w miejscu pracy
  • Benefity - ubezpieczenie na życie, opieka medyczna i inne
  • Stawkę 2800 zł brutto/miesięcznie
  • Pracę w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do soboty w godzinach 05.00 - 19.30
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Świetną atmosferę pracy
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji
Oczekujemy:
  • Zainteresowania tematyką związaną z gastronomią
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Aktualna książeczka sanitarno – epidemiologiczna
Zadania:
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Produkcja przekąsek gastronomicznych
  • Drobne prace porządkowe
  • Wsparcie zespołu w codziennych pracach
  • Pakowanie posiłków

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Pracownik restauracji
Pracownik restauracji zajmuje się kompleksową obsługą klientów w lokalu. Przyjmuje zamówienia, obsługuje kasę fiskalną, pomaga w przygotowywaniu posiłków, pracuje na zmywaku oraz dba o czystość w każdym pomieszczeniu. Pracę na takim stanowisku podejmują przede wszystkim ludzie młodzi, często studenci i uczniowie. Warunkiem jest ukończenie 18 lat, posiadanie aktualnej książeczki ...
Praca Pracownik restauracji