Pracownik gospodarczy
Norautron Mechanics Sp. z o.o.
Zduńska Wola
pracownik fizyczny
część etatu
umowa zlecenie
4 dni temu

Grupa Norautron, będąca częścią grupy kapitałowej EMBRON, jest producentem elementów elektronicznych i elektromechanicznych, założoną w 1989 roku. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się usługami projektowania, testów i prototypowania, produkcją elementów metalowych, płytek PCBA, okablowania oraz montażem elektromechanicznym i usługami posprzedażowymi. Jesteśmy zaufanym partnerem dla wielu globalnych firm. Siedziba firmy Norautron w Norwegii znajduje się w Horten, 80 km na południe od Oslo.

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Pracownik gospodarczy
Miejsce pracy: Zduńska Wola
Zakres zadań:
  • Wykonywanie drobnych prac remontowych i naprawczych
  • Utrzymywanie porządku na terenie firmy i wokół niej
  • Pielęgnacja terenów zielonych
Wymagania:
  • Doświadczenie w wykonywaniu prac konserwatorskich, remontowych i naprawczych
  • Zdolności manualne
  • Mile widziana tzw. "złota rączka"
Oferujemy:
  • Pracę na umowę zlecenie po kilka godzin dziennie (w niepełnym wymiarze)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 

 

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Mechanics Sp. z o.o w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Norautron Mechanics Sp. z o.o.

Grupa Norautron, jest częścią grupy kapitałowej EMBRON, założoną w 1989 roku w Norwegii. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, elektronicznych i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym.

Podobne oferty