Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik grup Interwencyjnych

Securitas Polska Sp. z o. o.

Katowice

12 dni temu

Securitas jest największym na świecie koncernem zajmującym się usługami ochrony. Zatrudniamy w Polsce kilka tysięcy pracowników, gwarantujemy przygotowanie zawodowe i rozwój, oferujemy stabilizację i dobre warunki pracy.
Wykorzystaj szansę na pracę we wciąż rozwijającym się zawodzie. Masz doświadczenie?
Jeśli nie - pomożemy Ci je zdobyć!

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KAT/WK/GI/2019

Zakres zadań:

  •  ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
  •  kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
  •  monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
  •  sumienna realizacja obowiązków służbowych.
Poszukujemy osób:
  • niekaranych,
  • dyspozycyjnych,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • z wpisem na listę kwalifikowanych pracowników ochrony,
  • posiadających czynne prawo jazdy kat.B.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy w ochronie.
Oferujemy:
  • umowę o pracę oraz zlecenie z odprowadzeniem pełnych składek ZUS,
  • gwarancję wypłaty pełnego wynagrodzenia zawsze 10-tego każdego miesiąca,
  • brak kar finansowych,
  • ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków)
  • kompletne, bezpłatne umundurowanie,
  • dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
  • profesjonalne i cykliczne szkolenia zawodowe,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Poznaj

Securitas jest światowym liderem w zakresie ochrony osób i mienia. Spółki wchodzące w skład Grupy Securitas świadczą usługi ochrony dla odbiorców indywidualnych oraz zinstytucjonalizowanych w ponad 54 krajach świata.

Poznaj stanowisko: Pracownik Patroli Interwencyjnych

Pracownik patroli interwencyjnych, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą biorącą czynny udział w interwencjach pod wskazanym adresem. Wezwanie generuje zazwyczaj sygnał alarmowy, kierowany do agencji od klienta tejże. Interwencje dotyczą przeważnie włamań i naruszeń prywatności osób, objętych ochroną przez daną agencję, a także naruszenia ich mienia. Osoba zatrudniona w tym charakterze pełni dyżury, w trakcie ...
Pracownik Patroli Interwencyjnych Praca Pracownik Patroli Interwencyjnych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (621)
Wałbrzych (51)
Legnica (106)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (219)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (231)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (770)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (1900)
Radom (176)
Płock (60)
Opolskie:
Opole (231)
Nysa (59)