Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik imprezach masowych

M&T Group s.c.

Poznań

74 dni temu

Ogłoszenie numer: 2011731, z dnia 2018-07-12

Współpraca z nami pozwoli Ci przeżyć największą przygodę życia, zarobić na tym, a może nawet osobiście poznać gwiazdy światowego formatu!

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Nr Ref.: POZ/2018

Opis stanowiska

Nasi pracownicy pomagają gościom imprezy w odnajdowaniu swoich miejsc, punktów gastronomicznych, toalet, pomagają trafić do wyjścia, szukają zaginionych dzieci, pilnują garderoby gwiazdy podczas koncertu, kontrolują bilety, regulują ruch w kolejkach, pracują na sektorach, backstage'u, pod sceną (i wiele podobnych).

Wymagania

Jeżeli jesteś:

  • pełnoletnią osobą (nie mamy górnej granicy wieku),
  • pełną energii,
  • słowną i ambitną,
  • chętną podjęcia współpracy przy OBSŁUDZE WYDARZEŃ kulturalno sportowych (nawet "od zaraz")

Oferujemy

  • umowę zlecenie (nie pracujecie Państwo "na czarno" i nie wyrażamy zgody na "kombinację" w tej kwestii- mamy obowiązek prowadzenia ewidencji czasu pracy zgodnie z nowymi przepisami)
  • wybór zleceń według własnego uznania - nic nie narzucamy (wysyłamy sms-y i umieszczamy info w zamkniętej grupie na facebooku (grupa: M&T Group Poznań- dodajemy do niej osoby z podpisaną umową)
  • w okresach letnich wodę (pomimo tego iż jest to umowa zlecenia)
  • dużo zleceń, zarówno w Poznaniu, jak i w okolicach, a nawet całej Polsce
  • zapewniamy także świetną atmosferę i współpracę w gronie wspaniałych osób! Możesz być jedną z nich!

Poznaj stanowisko: Pracownik fizyczny

Pracownik fizyczny wykonuje różnego typu prace zlecone w zależności od branży i specyfiki pracy, np. rozładowywanie towaru, prace magazynowe, prace na linii produkcyjnej, zbieranie zamówień, pakowanie, prace porządkowe. Pracownik fizyczny powinien przede wszystkim posiadać doświadczenie w wykonywaniu różnego typu prac fizycznych oraz wykazywać się sumiennością i ...
Pracownik fizyczny Praca Pracownik fizyczny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (723)
Wałbrzych (50)
Legnica (86)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (175)
Toruń (112)
Lubelskie:
Lublin (168)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (925)
Tarnów (50)
Nowy Sącz (48)
Mazowieckie:
Warszawa (2086)
Radom (86)
Płock (57)
Opolskie:
Opole (189)
Nysa (55)