Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik inwentaryzacji

FALLWORK Sp zo.o.
Poznań, Nowe Miasto
praca stacjonarna
2550 dni temu
FallWork Sp z o.o.
To jedna z wiodących firm branży agencji pracy i doradztwa personalnego. Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi - w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania - pracy tymczasowej, rekrutacji specjalistycznych na stanowiska wyższego szczebla, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Poznań, Nowe Miasto - Nr ref.: INW/POZ/WAR/11.05
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby zainteresowane jednodniowym zleceniem przy zliczaniu towaru na obiekcie na inwentaryzacji. Zapraszamy zarówno osoby z książeczka sanitarno - epidemiologiczną jak i bez niej.

Proponujemy proste zliczanie towaru w godz. 20:00-4:00.

Wymagania:
  • mile widziana książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • dyspozycyjność w nocy z 28.05 na 29.05
  • własny dojazd
  • pełnoletniość
Oferujemy:
  • wynagrodzenie godzinowe 11 zł netto/h
  • wynagrodzenie wypłacane po tygodniu
  • możliwość nawiązania kolejnych zleceń na terenie całego miasta
  • szybki zarobek