Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Pszczyna

2 dni temu

Miejsce pracy: Pszczyna
Numer: StPr/20/0126
OBOWIĄZKI:
Wydział Oświaty - opanowanie w stopniu podstawowymzasad KPA oraz ustawy o ochronie danych osobowych, prowadzenie spraw związanych z dofinansowaniem kosztów kształcenia pracowników młodocianych, sprawozdawczość osobowa, realizacja zadań związanych z organizacją nauki religii w szkołach, obsługa systemu SHRIMP 9pomoc publiczna) oraz LEGISLATOR.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

osoba poniżej 30 r. ż., wykształcenie średnie; wyższe.

Miejsce pracy:

Pszczyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 033,7 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Dworcowa 23, 43-200 Pszczyna, powiat: pszczyński, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Doradca klienta
322102736, 322102746

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Skierowanie przez Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie