Pracownik logistyki – operator wózka widłowego

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o.

Tułowice

20 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3913635, z dnia 2020-11-27

Dongshin Motech Poland Sp. z o.o. to Firma produkcyjna działająca w branży Automotive. Zajmujemy się produkcją elementów stalowych oraz z metali nieżelaznych baterii samochodów elektrycznych i hybrydowych.

Do firmy w Tułowicach poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie / Tułowice

Opis stanowiska

  • Rozładunek, załadunek dostaw,
  • Wydawanie towaru na produkcję,
  • Kontrola stanów magazynowych.

Wymagania

  • Chęć do pracy,
  • Sumienność i dokładność, spostrzegawczość,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Aktualny certyfikat UDT na obsługę wózków widłowych.

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze czasu
  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w systemie 2 zmianowym

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami

Prosimy o wysyłanie CV w języku angielskim

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Jakości
Inżynier ds. Jakości jest to osoba, która odpowiada za zapewnienie odpowiednich standardów jakości danego produktu. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: tworzenie, wdrażanie oraz nadzór nad przestrzeganiem systemów, standardów, metod i technik - zapewnienia jakości, kontrola jakości komponentów procesu wytwarzania oraz gotowych produktów, analizowanie ...
Praca Inżynier ds. Jakości