Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik Magazynu (K/M)
AUDIT Doradztwo Personalne
Żary (okolice)
33 dni temu

AUDIT Doradztwo Personalne poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żary (okolice)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie efektywnego przepływu towarów w magazynie
  • Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu
  • Sporządzanie prawidłowej dokumentacji
  • Organizacja oraz załadunek towarów przeznaczonych do wysyłki zgodnie z listą wysyłkową

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Doświadczenie pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dokładność i sumienność
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w systemie jednozmianowym w godzinach 6:00 – 14:00
  • Pozostałe benefity: premie miesięczne uznaniowe, dodatkowe wynagrodzenie z FS dwa razy w roku
  • Możliwość zdobycia wewnętrznych uprawnień na wózek widłowy

Poznaj