Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynu

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Zielona Góra

225 dni temu

Ogłoszenie numer: 1955074, z dnia 2018-05-03

W Lumel liczy się pozycja najbardziej popularnej marki branżowej w Polsce.
W Lumel liczy się tytuł firmy 25-lecia w Zielonej Górze.
W Lumel liczysz się Ty, Twoje pomysły i Twoja kariera.
Lumel - liczy się wszystko.

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • przyjmowanie i wydawanie materiałów z magazynu,
  • prowadzenie ewidencji obrotu magazynowego w systemie ERP,
  • kompletowanie i sprawdzanie dokumentów wysyłkowych,
  • obsługę wózków w transporcie wewnątrzzakładowym.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na magazynie,
  • gotowość do pracy 8 godzin dziennie w trybie 3-zmianowym,
  • uprawnienia UDT na wózki jezdniowe,
  • mile widziana znajomość systemu SAP oraz pakietu MS Office.

Oferujemy

  • przyuczenie do pracy na nowym stanowisku,
  • pierwszą umowę o pracę na okres jednego roku,
  • jasne zasady wypłaty premii do wynagrodzenia,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do zajęć sportowo-rekreacyjnych, wakacji, świąt,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przez cały okres pracy w Lumel Alucast.

Poznaj

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. specjalizuje się w - produkcji i obróbce odlewów wysokociśnieniowych ze stopów aluminium - projektowaniu i wykonawstwie form i narzędzi - usługach w zakresie obróbki mechanicznej (CNC), powierzchniowej, lakierowania i montażu - doradztwie technicznym

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu