Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik magazynu

P.W. CENTROSTAL-WROCŁAW S.A.

Żary

24 godz. temu

Ogłoszenie numer: 2493866, z dnia 2019-06-17

P.W. CENTROSTAL- WROCŁAW Spółka Akcyjna jest wiodącym dystrybutorem pełnego asortymentu wyrobów hutniczych w Polsce południowo-zachodniej.

Obsługujemy kompleksowo przedsiębiorstwa produkcyjne i inwestycje budowlane na terenie całej Polski

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy pracowników do Oddziału w Żarach na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Żary

Nr Ref.: PM/Ż

Opis stanowiska

  • Praca związana z rozładunkiem i załadunkiem wyrobów hutniczych

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy magazynowej
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, do obsługi suwnic z poziomu zerowego oraz Sep 1 kw

Oferujemy

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia ( suwnice),
  • atrakcyjny pakiet socjalny, min. karty benefit, ośrodek wypoczynkowy dla pracowników z rodzinami, bony świąteczne, dofinansowanie do wypoczynku dzieci.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie pisemnych ofert -CV pocztą tradycyjną lub na adres:

kadry@centrostal.com.pl

w tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny.

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Otrzymanych ofert nie odsyłamy.

Na CV prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 Dz.U. 133 Poz. 883)”.

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „CENTROSTAL-WROCŁAW” S.A. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Pełczyńska 4. Podanie danych w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, imiona rodziców, data urodzenia, miejsce zamieszkania (adres korespondencyjny), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia jest obowiązkowe i wynika z przepisów Kodeksu Pracy, podanie pozostałych danych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

CENTROSTAL-WROCŁAW SA

50-950 Wrocław

ul.Pełczyńska 4

tel. +48 71 324 72 18

Poznaj

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu

Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Pracownik Magazynu Praca Pracownik Magazynu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (65)
Legnica (103)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (289)
Toruń (186)
Lubelskie:
Lublin (251)
Chełm (50)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (96)
Nowy Sącz (76)
Mazowieckie:
Warszawa (2261)
Radom (184)
Płock (67)
Opolskie:
Opole (245)
Nysa (83)