Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik magazynu

Lumel Alucast Sp. z o.o.

Zielona Góra

25 dni temu

Należymy do czołowych europejskich producentów urządzeń automatyki przemysłowej oraz precyzyjnych odlewów ciśnieniowych. Działamy na rynku od 1953 r. LUMEL ALUCAST Sp. z o. o. specjalizuje się w - produkcji i obróbce odlewów wysokociśnieniowych ze stopów aluminium - projektowaniu i wykonawstwie form i narzędzi - usługach w zakresie obróbki mechanicznej (CNC), powierzchniowej, lakierowania i montażu - doradztwie technicznym

Miejsce pracy: Zielona Góra
Opis stanowiska:
  • realizacja prac magazynowych (kompletacje zamówień, załadunek transportu),
  • przyjmowanie towaru do magazynu i lokowanie na regałach,
  • weryfikacja towaru i analiza stanów magazynowych części,
  • utrzymywanie porządku na magazynie,
  • przygotowywanie części zamiennych do przeglądów maszyn,
  • przestrzeganie obowiązujących procedur i instrukcji oraz panujących zasad.
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność, samoorganizacja stanowiska pracy;
  • punktualność,dokładność i rzetelność,systematyczność , kultura osobista , komunikatywność;
  • mile widziane doświadczenia w pracy w magazynie,
  • umiejętność obsługi systemu SAP, obsługa komputera i pakietu microsoft office(word, excel), biegła obsługa smartfona , programów magazynowych.
Oferujemy:
  • przyuczenie oraz szkolenia niezbędne do pracy na nowym stanowisku,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia wspierające rozwój zawodowy,
  • pakiet świadczeń socjalnych, m.in.: dopłaty do wakacji, świąt, koloni, karty multisportowe,
  • atrakcyjną ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość udziału w dofinansowanym przez Spółki kursie języka angielskiego,
  • dobrą atmosferę i pełne wsparcie przełożonego i Prezesa przez cały okres pracy w Lumel.

Poznaj

Informacje o firmie:

Od 1954r. marka LUMEL znana jest na całym świecie z produkcji najwyższej jakości aparatury pomiarowej i odlewów wysokociśnieniowych. Wysoką pozycję na rynku osiągnęliśmy dzięki konsekwentnie prowadzonej polityce rozwoju, kompetencjom naszych pracowników oraz nowoczesnym środkom technik projektowania, produkcji i badań.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla sektora energetyki i automatyki przemysłowej oraz przemysłu: motoryzacyjnego, chemicznego, hutniczego, HVAC, czy spożywczego.

Poznaj stanowisko: Magazynier
Magazynier to osoba, która wykonuje wszystkie czynności związane z działalnością obiektu magazynowego, handlowego bądź przemysłowego, tj. przyjmuje towar na podstawie dokumentów dostawy, przygotowuje wysyłki, wystawia faktury, sprawdza zgodność dokumentów dostawy z dostarczonym towarem, przelicza towar, sprawdza terminy ważności dostarczonych towarów, zabezpiecza towar w magazynach i sukcesywne uzupełniania ...
Praca Magazynier