Pracownik Magazynu

Asbis Poland Sp. z o.o.

Raszyn

8 dni temu

Ogłoszenie numer: 4401901, z dnia 2021-04-08

ASBIS Poland, spółka zależna ASBISC Enterprises PLC,

wiodący dystrybutor (VAD) i dostawca rozwiązań IT, IoT, AI w Europie Środkowo-Wschodniej, FSU, MEA,

zaprasza do udziału w rekrutacji na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Raszyn

Opis stanowiska

  • kompletowanie zamówień
  • rozładunek i załadunek aut
  • obsługa skanera ręcznego i systemu magazynowego
  • dbałość o porządek w magazynie

Wymagania

  • uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych UDT (mile widziane )
  • doświadczenie w obsłudze wózków widłowych (mile widziane)
  • znajomość procesów magazynowych / logistycznych
  • doświadczenie w pracy ze skanerem
  • umiejętność pracy w zespole, kreatywność

Oferujemy

  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • darmową prywatną opiekę medyczną
  • praca w godzinach 9-17

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

lub na adres: ib@asbispoland.com

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami w celu umówienia spotkań i rozmów kwalifikacyjnych.

W przypadku posiadanego doświadczenia, prosimy o opisanie 3 ostatnich miejsc pracy wraz z zakresem faktycznie realizowanych obowiązków oraz okresu zatrudnienia.

Prosimy zawrzeć  klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Poznaj

Business Development Manager - Enterprise Storage

Miejsce pracy: Warszawa

Poznaj stanowisko: Pracownik Magazynu
Pracownik magazynu to osoba odpowiedzialna za wykonywanie czynności, związanych z codziennym funkcjonowaniem magazynu. Podstawowym obowiązkiem osoby obsadzonej na tym stanowisku jest przyjmowanie i wydawanie towarów, oraz sporządzanie szczegółowych raportów i rejestrowanie towarów, znajdujących się w magazynie. Obowiązkiem pracownika magazynu jest także dokładne weryfikowanie zgodności przyjmowanych i ...
Praca Pracownik Magazynu