Pracownik magazynu
Anecoop Polska Sp. zo. o.
Jasin, Swarzędz
pracownik fizyczny
część etatu / tymczasowa/dodatkowa
umowa zlecenie
1 dzień temu

Firma Anecoop Polska Sp. z o.o. z kapitałem hiszpańskim zajmująca się handlem hurtowym świeżymi warzywami i owocami poszukuje kandydata/kę do pracy sezonowej na magazynie:

Miejsce pracy: Jasin, Swarzędz

Stawka dla studentów do 26 roku życia: 17,00 netto/godz.

Obowiązki :
  • załadunek i rozładunek sortowanie i pakowanie owoców
    i warzyw / m.in. arbuzów
  • konfekcjonowanie
  • kompletacja dostaw
Wymagania:
  • dobra kondycja fizyczna,
  • gotowość do pracy w systemie dwu-zmianowym,
  • aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku

Administratorem danych osobowych jest ANECOOP POLSKA sp. z o. o. w Jasinie przy ul. Rabowickiej 2. (62-020) Jasin, kontakt: rodo@anecoop.pl Twoje dane przetwarzane są w celu wyboru kandydata do pracy i przestawienie oferty pracy (również przyszłe procesy rekrutacyjne, rekrutacja nieplanowana) - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) RODO. Spółka będzie przekazywać (powierzać przetwarzanie) Twoich danych agencjom rekrutacyjnym, dostawcom usług IT, dostawcom usług doradczo-audytorskich. Twoje dane osobowe będą przetwarzane do czasu wyłonienia kandydata lub rozpatrzenia, bez zbędnej zwłoki, CV kandydata w przypadku rekrutacji nieplanowanej, a następnie dane zostaną usunięte. W przypadku wyrażenia dodatkowej zgody Twoje dane osobowe będą przetwarzane również na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres maksymalnie 12 miesięcy lub do momentu cofnięcia zgody. Informujemy, że przysługują Ci następujące prawa wynikające z RODO: dostępu do swoich danych, sprostowanie, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania, wniesienie sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych (w przypadku gdy przetwarzanie Twoich danych odbywa się na podstawie Twojej zgody), wniesienie skargi do organu nadzorczego, którym jestPrezes Urzędu Ochrony Danych. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do wykonania wyżej wymienionych celów. W przypadku ich niepodania nie będzie możliwe przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. *RODO – oznacza Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj