Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik obsługi sklepu internetowego

P.W. Masterchem S.J.

Zielona Góra

157 dni temu

Ogłoszenie numer: 1893433, z dnia 2018-01-18

Jesteśmy jednym z czołowych producentów opakowań i preform PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Zielona Góra

Opis stanowiska

  • obsługa sklepu internetowego
  • realizacja zamówień ze sklepu internetowego
  • administracja strony
  • ścisła współpraca z działem handlowym

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale sprzedaży
  • umiejętność obsługi komputera (obsługa stron internetowych)
  • kreatywność, dynamizm, zorganizowanie i umiejętność pracy w zespole pod presją

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie działającej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na samodzielnym stanowisku
  • szkolenie wdrażające
  • wynagrodzenia stałe + premia uznaniowa, bony na święta, karta OK System

Poznaj stanowisko: Administrator sklepów internetowych

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowych jest odpowiedzialna za ich sprawne funkcjonowanie. W zakres jej obowiązków wchodzi m.in. marketing internetowy, jak również aktywność na formach tematycznych i firmowym fanpage’u. Administrator sklepów internetowych kontaktuje się telefonicznie i mailowo z klientami oraz wprowadza nowe produkty do sklepów (opisy i zdjęcia). Do ...
Administrator sklepów internetowych Praca Administrator sklepów internetowych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (692)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (866)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1784)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)