Pracownik Ochrony

Międzywojewódzka Spółdzielnia Usługowa Zakład Pracy Chronionej

Grudziądz

3003 dni temu

Ogłoszenie numer: 206606, z dnia 2012-05-15

w Bydgoszczy

specjalizuje się w świadczeniu usług ochrony osób i mienia oraz świadczeniu usług
porządkowych. Obsługujemy stację bazową monitoringu obiektów.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie / Grudziądz

Opis stanowiska

MIĘDZYWOJEWÓDZKA SPÓŁDZIELNIA USŁUGOWA ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ w BYDGOSZCZY

zatrudni na terenie Jednostek Wojskowych w Grudziądzu
osoby na stanowisko pracownika ochrony

Wymagania

  • Licencja pracownika ochrony I lub II stopnia
  • Pozwolenie na broń
  • Opanowanie
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

  • Dobre warunki płacowe
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Dogodny system zmian
  • Pełne wsparcie doświadczonej kadry Kierowniczej

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej