Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Ochrony

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Kołbaskowo

32 dni temu

Miejsce pracy: Kołbaskowo

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

Wspieramy zatrudnienie osób niepełnosprawnych – zapraszamy do kontaktu także osoby z orzeczeniami o niepełnosprawności.

Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się z nami.

Nr tel.: 787-096-990

Lub zostaw kontakt do siebie - przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Długotrwałe zatrudnienie - TERMINOWE WYPŁATY!
  • Narzędzia do pracy
  • Dodatki, dobrą atmosferę, wsparcie i szacunek
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Chęć do podjęcia pracy na stałe
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem bezpieczeństwa na obiekcie
  • Kontrola Monitoringu

Poznaj

Działalność usługowa

Pracownik ochrony fizycznej może pełnić funkcje przynależne stanowisku w wielu różnorodnych obiektach – między innymi jednostkach handlowych, instytucjach finansowych, czy publicznych, a nawet budynkach prywatnych. Osoba obsadzona na tym stanowisku zapewnia ochronę osób i mienia, kontroluje przestrzeganie zasad bezpieczeństwa publicznego w trakcie imprez masowych, etc. Pracownicy ochrony, zatrudnieni w agencjach ...
Praca Pracownik Ochrony Fizycznej