Pracownik ochrony

Gdański Urząd Pracy

Gdańsk

8 godz. temu

Miejsce pracy: Gdańsk
Numer: StPr/21/1066
OBOWIĄZKI:
Ochrona obiektów na terenie Morskiego Portu Gdańsk. Praca w ruchu ciągłym.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

warunkiem zatrudnienia jest wymagany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Mile widziane wykształcenie średnie, mile widziane prawo jazdy kat. B.

Miejsce pracy:

Gdańsk

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Lastadia 41, 80-880 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Dane kontaktowe:

Kamila Eliasz
kamila.eliasz@gup.gdansk.pl
58 743 13 51

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Gdański Urząd Pracy

Poznaj stanowisko: Ochroniarz
Ochroniarz (Pracownik Ochrony) - jest to osoba, która odpowiada za fizyczną ochronę osób i mienia oraz zajmuje się zagadnieniami dotyczącymi szeroko rozumianego bezpieczeństwa publicznego. Ochroniarz musi posiadać licencję, aby wykonywać tę profesję (wedle ustawy o ochronie osób i mienia, która nakład takie wymagania). Poza tym osoba taka musi być ...
Praca Ochroniarz