Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Porządkowy / Gospodarczy Magazynu

ROHLIG SUUS Logistics SA

Czeladź

157 dni temu

Miejsce pracy: Czeladź

W ROHLIG SUUS Logistics zarządzamy globalnymi łańcuchami dostaw.
Naszymi klientami są zarówno światowe marki jak i lokalne przedsiębiorstwa.
Pomagamy naszym klientom zwiększać konkurencyjność i efektywność operacji.
Różnorodność doświadczeń i kompetencji naszego zespołu pozwala świadczyć usługi
na wysokim poziomie i odnosić globalne sukcesy.

Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pełny etat,
  • praca na 1 zmianę,
  • pakiet świadczeń pozapłacowych (wczasy pod gruszą, multisport, prywatna opieka medyczne, itd.),
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
Zadania:
  • utrzymanie czystości na terenie magazynu,
  • praca przy użyciu maszyny sprzątającej,
  • konfekcjonowanie ( etykietowanie, proste uszlachetnianie produktów np. dodawanie wymaganej przez prawo dokumentacji itp.),
  • dodatkowo zabezpieczanie produktów i jednostek magazynowych.
Oczekiwania:
  • sumienność i zaangażowanie,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • książeczka sanitarno-epidemiologiczna – mile widziana.

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ROHLIG SUUS Logistics SA z siedzibą w Warszawie (02-235), przy ul. Równoległej 4A, moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dn. 27 kwietnia 2016 r.”

Poznaj

ROHLIG SUUS Logistics SA to jeden z najszybciej rozwijających się operatorów logistycznych w Polsce. Zajmujemy się szeroko pojętym zarządzaniem logistyką i transportem. Realizujemy procesy logistyczne w oparciu o transport drogowy, morski, lotniczy i kolejowy oraz infrastrukturę magazynową. Znajdujemy się z ścisłej czołówce przedsiębiorstw świadczących kompleksowe usługi TSL.

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający

Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Pracownik Sprzątający Praca Pracownik Sprzątający

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (781)
Wałbrzych (47)
Legnica (116)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (197)
Toruń (117)
Lubelskie:
Lublin (219)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (877)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (42)
Mazowieckie:
Warszawa (1956)
Radom (150)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (153)
Nysa (62)