Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik produkcji – Operator maszyn

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Skierniewice

28 dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji – Operator maszyn
Miejsce pracy: Skierniewice | Numer ref.: PPO/063/ABR

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Stawkę godzinową 17 zł/h brutto plus wysokie premie
  • Możliwość przystąpienia do programu benefitów: dofinansowanie Karty Multisport, ubezpieczenie na życie

Wymagania:

  • Tężyzna fizyczna
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej lub w systemie 4 brygad

Zadania:

  • Obsługa linii produkcyjnej
  • Praca przy maszynach przetwórstwa szkła

Poznaj

ManpowerGroup

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce. W Polsce ManpowerGroup posiada 40 agencji i jest obecny w 25 miastach w całym kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi dla firm i kandydatów poprzez: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą i outplacement.

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji