Pracownik produkcji w Poznaniu

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznań

1566 dni temu


Grafton Recruitment jest częścią Grafton Employment Group, która działa w ramach stale rosnącej sieci biur na całym świecie. Jesteśmy jedną z wiodących firm rekrutacyjnych na terenie Europy, prężnie rozwijamy się na pozostałych kontynentach. Wśród naszych Klientów są najbardziej znane międzynarodowe oraz polskie firmy. Budujemy długotrwałe relacje z naszymi kandydatami i staramy się opierać współpracę na partnerskich kontaktach. Kandydaci mają możliwość współpracy z wyspecjalizowanym zespołem konsultantów pracujących dla wszystkich branż.

Pracownik produkcji w Poznaniu

Miejsce pracy: Poznań

Nr Ref.: 4-19-15331/PC

Opis stanowiska:
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy farmaceutycznej zlokalizowanej w Poznaniu poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik produkcji

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za obsługę maszyny na linii produkcyjnej, sprawdzanie jakości i pakowanie wyrobu, dbanie o przestrzeganie standardów i procedur obowiązujących w produkcji farmaceutycznej oraz pracę w zespole
Wymagania:
Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy produkcyjnej
- chęci związania się z pracodawcą na dłużej
- gotowości do pracy zmianowej
- rzetelności, odpowiedzialności i uczciwości
Informacje dodatkowe:
Dodatkowe składniki wynagrodzenia:
- pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę tymczasową (pełne zarejestrowanie), niewykluczone przejęcia przez zakład na zatrudnienie wewnętrzne
- praca 3 zmianowa
- dobrą atmosferę i warunki pracy
- dobre wynagrodzenie i uczciwe zasady współpracy
-pracę w Poznaniu

Aby aplikować na wybrane stanowisko, prosimy wysłać CV w formacie Word z podanym numerem referencyjnym w tytule maila.
Jeśli odbył/a już Pani/Pan rozmowę kwalifikacyjną w Grafton, prosimy o kontakt z konsultantem, który to spotkanie prowadził (najlepiej poprzez e-mail).
Więcej podobnych ofert pracy na www.grafton.pl/temps/
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Zaproszonych kandydatów rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy. Gwarantujemy dyskrecję.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl