Pracownik produkcji

KS Service

Przeźmierowo

96 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. numer certyfikatu KRAZ 7254 wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

 

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, producenta etykiet, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Przeźmierowo
Nr ref.: PP/WY/092017

Jakie będą Twoje obowiązki?

Twoje zadania będą polegały na bezpośredniej obsłudze maszyn i urządzeń produkcyjnych oraz pracach wspomagających produkcję etykiet. Do twoich obowiązków będzie należeć również pakowanie wyprodukowanych produktów oraz rozłożenie i rozstawienie dostarczonego surowca. Oczywiście ważne jest abyś utrzymywał czystość i porządek na stanowisku pracy.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Oczekujemy od Ciebie doświadczenia na podobnym stanowisku. Mile widziane jest również wykształcenie średnie oraz umiejętność posługiwania się ręcznym wózkiem paletowym. Ważne jest, abyś posiadał zdolności manualne i oraz umiejętność powtórzenia zademonstrowanych operacji. Zależy nam na staranności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

Co możemy zaoferować Tobie?

Zapewniamy Tobie zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie. Istnieje możliwość zatrudnienia po okresie próbnym bezpośrednio u Pracodawcy. Oferujemy Tobie także pracę w systemie jednozmianowym oraz szkolenie przygotowujące do pracy.

 

Więcej informacji pod numerem telefonu 503 075 956

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl