Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcji

KS Service

Dobra

188 dni temu

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Wspieramy procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów, działającego na terenie Dobrej Szczecińskiej i zajmującego się sprzedażą oraz dystrybucją tapet typu Rauhfaser, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Dobra
Nr ref.: PP/DOB/122017

OBOWIĄZKI

Jesteś dyspozycyjny i gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym? Angażujesz się w wykonywanie powierzonych obowiązków? Chciałbyś pracować przy produkcji od poniedziałku do piątku?

Jeśli odpowiedziałeś pozytywnie, to nie czekaj - wyślij nam swoje CV!

WYMAGANIA

Do Twoich obowiązków należeć będzie wykańczanie okładek katalogów, układanie tapet oraz ich konfekcjonowanie.

OFERUJEMY

W zamian za Twoją pracę oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie, a po okresie próbnym zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Gwarantujemy też wynagrodzenie składające się ze stawki godzinowej 15 zł brutto, pracę od poniedziałku do piątku, odzież roboczą, niezbędne narzędzia pracy oraz ciepłe napoje w cenie 20 gr.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem 504 862 677 lub 506 561 585.

Poznaj stanowisko: Pracownik Operator Produkcji

Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Pracownik Operator Produkcji Praca Pracownik Operator Produkcji

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (812)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (128)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (846)
Tarnów (43)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1739)
Radom (69)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (123)
Nysa (20)