Pracownik produkcji

Cargill Poland Sp. z o.o.

Kiszkowo

3 dni temu

Firma Cargill oferuje klientom na całym świecie usługi i produkty spożywcze, rolne, finansowe i przemysłowe. Bazując na naszej wiedzy oraz 150-letnim doświadczeniu, wspólnie z rolnikami, klientami, przedstawicielami władz i społeczności lokalnych pomagamy ludziom żyć lepiej. 149 tys. naszych pracowników w 70 krajach z pasją, zaangażowaniem oraz poczuciem odpowiedzialności dba o zaopatrzenie w żywność mieszkańców naszej planety, zmniejszając jednocześnie negatywny wpływ na środowisko naturalne oraz dbając o rozwój społeczności, w których żyjemy i pracujemy.

 

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji

 

Miejsce pracy: Wytwórnia w Kiszkowie


OCZEKIWANIA:
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Sumienność, uczciwość, zaangażowanie
  • Umiejętności manualne
OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bogaty pakiet benefitów (karta żywieniowa, ubezpieczenia na życie i od nieszczęśliwych wypadków, prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodzin, program emerytalny)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w profesjonalnym zespole w przyjaznej atmosferze

Oferty prosimy przesyłać na adres:

Cargill Poland Sp. z o.o. oddział w Kiszkowie

Ul. Rolna 2/4 62-280 Kiszkowo

lub w recepcji firmy.

 

Kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Poznaj

Cargill Poland Sp. z o.o.

Cargill jest międzynarodowym producentem i dostawcą produktów i usług rolnych, spożywczych, finansowych oraz przemysłowych. Założony w 1865 r., pozostaje firmą prywatną i dziś zatrudnia 131 tys osób w 66 krajach na całym świecie.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny 
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny