Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik Produkcji

Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.

Brodnica

7 dni temu

Jesteśmy częścią Vorwerk & Sohn Group z Wuppertal w Niemczech i liderem branży automotive. Produkujemy części dla największych marek samochodowych takich jak: Porsche, Volvo, Volkswagen, General Motors.

Aktualnie poszukujemy do naszego zakładu Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Brodnica

Główne zadania na stanowisku:

  • Zapewnianie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Dbałość o zachowanie standardów jakościowych i efektywnościowych,
  • Przestrzeganie obowiązujących standardów i procedur.

Dołącz do nas, jeśli:

  • Jesteś osobą chętną do pracy,
  • Posiadasz zdolności manualne,
  • Jesteś osobą dyspozycyjną do pracy zmianowej,
  • Masz doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane).

W zamian za Twoje zaangażowanie gwarantujemy:

  • W pełni DARMOWY DOJAZD, (http://vorwerk-autotec.pl/siec-transportu)
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Firmę,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie + premię,
  • Podniesienie stawki godzinowej po okresie wdrożeniowym,
  • Szkolenie wdrożeniowe na początku zatrudnienia + opiekę trenera,
  • Program rozwoju pracownika,
  • Bogaty pakiet socjalny,
  • •Kartę MultiSport,
  • Prezentację stanowisk pracy przed podjęciem zatrudnienia.

Jeśli chcesz brać udział w procesie rekrutacji zamieść w nadsyłanych dokumentach zgody na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vorwerk Autotec spółka z ograniczoną odpowiedzialnością moich danych osobowych podanych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji, w zakresie szerszym aniżeli jest to wymagane na podstawie art. 22¹ ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy. Jednocześnie jestem poinformowany/poinformowana, że ww. zgody może zostać cofnięta przeze mnie w każdym czasie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.’’ Ponadto jeżeli chcesz abyśmy rozpatrywali Twoją kandydaturę także w przyszłych rekrutacjach, prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez umieszczenie dodatkowego oświadczenia: „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Vorwerk Autotec Polska ul. Podgórna 100, 87-300 Brodnica, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:

1. Administratorem Twoich danych osobowych jest: Vorwerk Autotec Polska Sp. z o. o. Brodnica, Podgórna 100.

2. Możesz w każdej chwili skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iodo@vorwerk-automotive.pl

3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

4. Twoje dane osobowe będą przez nas przetwarzane przez okres 1 miesiąca od czasu zakończenia rekrutacji, a w wypadku wyrażenia przez Ciebie zgody na udział w przyszłych rekrutacjach – przez okres 1 roku od daty przekazania nam danych.

5. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie.

6. Wyrażenie przez Ciebie zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji jest niezbędne do jej przyjęcia i rozpatrzenia (zgoda nr 1 poniżej). Wyrażenie zgody na przetwarzanie Twoich danych w przyszłych rekrutacjach (zgoda nr 2 poniżej) nie jest obowiązkowe, jeżeli jej nie wyrazisz, nie będziemy przetwarzać Twoich danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych.

7. Twoje dane będą w procesie rekrutacji przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny