Pracownik produkcji

Konsorcjum Stali S.A.

Częstochowa

11 godz. temu

Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu, krajowy lider w branży wyrobów hutniczych i produkcji zbrojeń budowlanych, posiadający własne Centrum Serwisowe Blach, Centrum Serwisowe Stali oraz Zakład Konstrukcji Stalowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji
Miejsce pracy: Częstochowa
Opis stanowiska:
  • obsługa linii cięcia blach
  • pakowanie wyrobów
  • obsługa urządzeń transportu bliskiego, mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic oraz wózków widłowych
Oferujemy:
  • umowę o pracę - składki odprowadzane od całości otrzymywanego wynagrodzenia
  • szkolenia do wykonywanej pracy
  • skierowania na kurs obsługi suwnic i wózka widłowego
  • posiłki regeneracyjne w okresie od 01 listopada do 31 marca
  • dofinansowania urlopowe
  • dodatki świąteczne
  • niskooprocentowane pożyczki z ZFŚS

W przypadku pytań proszę o kontakt pod numerami telefonów: 728 484 386; 728 485 227


Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

 

 APLIKUJ TERAZ 

 

Poproszę o umieszczenie na CV następującej klauzuli.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Aplikacje niezawierające wymaganej klauzuli nie będą uczestniczyły w procesie rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Konsorcjum Stali S.A. z siedzibą w Zawierciu przy ul. Paderewskiego 120. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Pracownik Operator Produkcji jest wykwalifikowanym członkiem personelu produkcyjnego, odpowiedzialnym za bieżącą obsługę urządzeń, wykorzystywanych w przedsiębiorstwie. Operator produkcji częstokroć jest odpowiedzialny za nadzorowanie prawidłowego funkcjonowania taśmy produkcyjnej. Osoba obsadzona na tym stanowisku, jako najbardziej doświadczona i posiadająca największą wiedzę spośród personelu hali produkcyjnej, na temat ...
Praca Pracownik Operator Produkcji