Pracownik produkcji
Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.
Suchedniów
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
5 dni temu

Międzynarodowa firma Kleen-Tex Polska Sp. z o.o. producent systemów mat wejściowych w Suchedniowie poszukuje osób do pracy na stanowisko: 


Pracownik produkcji

Suchedniów

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć przede wszystkim:      
 • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z instrukcjami
 • Nadzór nad poprawnym przebiegiem procesu produkcji
 • Przygotowywanie surowca do produkcji
 • Kontrola jakości surowców oraz gotowego wyrobu
Wymagania:
 • Wykształcenie zawodowe
 • Zdolności manualne
 • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
 • Dokładność
 • Umiejętność pracy w zespole
 • Chęć do pracy
 • Doświadczenie w pracy na produkcji mile widziane
Oferujemy :
 • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę dla osób w różnym wieku i z różnym doświadczeniem 
 • Przyjazną atmosferę
 • Bogate zaplecze socjalne
 • Płatną przerwę 30 minut 
 • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenie grupowego na preferencyjnych warunkach
 • Profesjonalne wdrożenie i szkolenie na stanowisku pracy
 • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kleen-Tex Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Suchedniów 26-130 ,ul. Fabryczna 5/12; 
2) W razie jakichkolwiek wątpliwości związanych z przetwarzaniem dotyczących Pani/Pana danych, proszę nie wahać się skontaktować z osoba odpowiedzialną za dane osobowe pod adresem: dpo@kleen-tex.eu.
3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia dodatkowej zgody, w celu udziału w przyszłych rekrutacjach na podstawie art. 6 ust 1 lit. b Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Kleen-Tex Polska Sp. z o. o.
5) Dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.
6) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 miesięcy. 
7) Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale w razie niepodania danych osobowych, proces rekrutacyjny może nie zostać rozpoczęty.
8) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (*jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
9) Jeśli uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.;
Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

Kleen-Tex Polska Sp. z o.o.

Firma powstała ponad pół wieku temu w amerykańskim mieście LaGrange, opracowanie pierwszej gumowanej maty tkaninowej stało się podstawą sukcesu na całym świecie.
Dziś nazwa Kleen-Tex jest synonimem ducha innowacji, najnowocześniejszych możliwości produkcyjnych i drukowania, szerokiej gamy produktów, które zaspokoją wszelkie możliwe wymagania i doskonałą obsługę klienta.
Nasze maty można znaleźć w dowolnym miejscu na świecie, w dużych korporacjach handlowych, w szpitalach i hotelach, w samolotach, pociągach i samochodach oraz na liniach produkcyjnych w fabrykach. Wyjątkowa jakość i fotorealistyczny nadruk pozwalają nam produkować maty o bardzo szerokim zakresie zastosowań, od prostej wiadomości powitalnej, po skomplikowane logo firmy.
Wszystkie nasze maty są produkowane wyłącznie w Europie na rynek europejski, co pozwala nam oferować szybką i elastyczną obsługę, aby sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom, a przy tym jesteśmy bardzo terminowi. Wszystkie nasze maty są certyfikowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i dostarczane wraz z pełną gwarancją.

Podobne oferty