Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik produkcyjny (m/k)

Trenkwalder

Katowice

3 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: PP/KAT/1018
Obowiązki:
  • produkcja wyrobów dla klienta,
  • obsługa maszyn.
Wymagania:
  • gotowość podjęcia pracy na 3 zmiany,
  • umiejętności manualne,
  • spostrzegawczość,
  • dobra organizacja pracy,
  • otwartość na wiedzę i zdobywanie nowych umiejętności,
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku operatora maszyn będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia,
  • wzrost wynagrodzenia po trzech miesiącach,
  • premię kwartalną,
  • wolne weekendy.

Zapraszamy do naszego biura w Katowicach, ul. Opolska 22 w godzinach od 8:30 do 15:30 od poniedziałku do piątku lub prosimy o kontakt telefoniczny 605 904 028.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą formularza internetowego.

Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Dlaczego warto?

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder należy do grupy Trenkwalder International AG, która jest jedną z wiodących agencji pracy tymczasowej w Europie z obrotem powyżej 1 miliarda euro i zatrudnieniem ponad 55 000 pracowników. Trenkwalder działa w 17 krajach Europy. Dzięki doświadczeniu zebranemu podczas 30 lat działalności na europejskim rynku pracy Trenkwalder oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, dopasowane do unikalnych potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny

Aplikujesz na ogłoszenie