Pracownik Produkcyjny - obsługa aparatowni

MILKPOL S.A.

Czarnocin

51 dni temu

Ogłoszenie numer: 3531586, z dnia 2020-08-06

Producent wysokiej jakości nabiału MILKPOL SA zatrudni

Miejsce pracy: łódzkie / Czarnocin

Opis stanowiska

  • Obsługa maszyn produkcyjnych

  • Segregacja oraz pakowanie towaru z linii produkcyjnej

  • Dbanie o zachowanie standardów jakościowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • Zaangażowanie i samodzielność w działaniu
  • Dobra organizacja pracy oraz dyspozycyjność
  • Gotowość podjęcia pracy w systemie 2 zmianowym

Oferujemy

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Dobre warunki wynagradzania,
  • Pakiet świadczeń socjalnych, nieoprocentowane pożyczki pracownicze,
  • Miłą i niekorporacyjną atmosferę pracy, w profesjonalnym zespole skupionym na wspólnych celach
Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny
Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Praca Robotnik Produkcyjny