Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik Produkcyjny

Trio Line Polska sp. z o.o.

Plewiska

186 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Plewiska
Jesteś osobą poszukującą nowych doświadczeń, chcesz nauczyć się czegoś nowego? Dołącz do nas! Oferujemy pełne przeszkolenie!

Zakres obowiązków:

  • tapicerowanie krzeseł, foteli oraz sof
  • wyklejanie materiałów
  • obsługa maszyn/narzędzi tapicerskich
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • sprawność manualna i fizyczna
  • dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność oraz nastawienie na naukę
  • doświadczenie w tapicerstwie, stolarstwie lub w podobnym zawodzie będzie atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godz. od 6:00 do 14:10
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • przyjazne środowisko pracy w nowoczesnej fabryce
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • darmowe lekcje języka angielskiego po okresie próbnym (dla chętnych)
  • dodatkowe profity m.in. dodatki świąteczne, świąteczne loterie, darmowe szczepienia przeciwko grypie
Jeśli są Państwo zainteresowani powyższą ofertą, proszę o przesłanie CV z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest Trio Line Polska Sp. z o.o., ul. Składowa 5, 62-064 Plewiska. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu udziału w aktualnej rekrutacji na wybrane przez Ciebie stanowisko, a także w przyszłych rekrutacjach na podobne stanowiska. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych osobowych oraz ich poprawiania"

Poznaj stanowisko: Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...
Robotnik Produkcyjny Praca Robotnik Produkcyjny