Pracownik produkcyjny

NOVITA S.A.

Zielona Góra

3 dni temu

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:
  • praca bezpośrednio przy produkcji,
  • obsługa maszyn i urządzeń do produkcji włóknin.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne,
  • chęci do uczenia się, sumienności i odpowiedzialności,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia na wózki widłowe.
Oferujemy:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie od 3200 brutto + premie,
  • bony oraz nagrody za pomysły usprawniające pracę w organizacji (system sugestii pracowniczych-
  • Kaizen),
  • ubezpieczenie grupowe PZU oraz prywatna opieka medyczna,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych (bony świąteczne, karty sportowe, bilety do kina/wydarzenia
  • kulturalne, imprezy i wyjazdy integracyjne),
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia,
  • parking dla rowerów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

W CV prosimy umieścić klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich Danych Osobowych przez Administratora Danych w celu przeprowadzenia niniejszej rekrutacji. Zapoznałam/zapoznałem się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich Danych Osobowych i możliwości ich poprawiania.”

Brak powyższej zgody uniemożliwia wykorzystanie Pani/Pana danych osobowych w procesie rekrutacji.

Poznaj

NOVITA S.A.

Poznaj NOVITA S.A.

NOVITA S.A. produkuje włókniny od ponad 40 lat. Wyroby zakładu wykorzystywane są przez sektor higieny osobistej, przemysłowej, gospodarstw domowych, a także branżę medyczną, obuwniczą, odzieżową, budowlaną, do szeroko rozumianych zastosowań technicznych. Jakość wytwarzanych produktów docenili partnerzy z całego świata. To, co wyróżnia NOVITA S.A. na tle konkurencji, to szeroka gama kolorów i wzorów oraz indywidualne podejście do każdego projektu.

Proces rekrutacji

KrokZłożenie aplikacji
KrokPrzegląd aplikacji
KrokRozmowa rekrutacyjna
Krok Propozycja współpracy