Praca.pl Praca Mazowieckie Warka Pracownik Restauracji FastFood Warka
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Warka
praca stacjonarna
10 dni temu
Miejsce pracy: Warka
Numer: StPr/24/0361
OBOWIĄZKI:
Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food. Praca polega m.in. na nabijaniu mięsa na sztycę i mocowanie jej na opiekaczu. Waga mięsa ze sztycą to 45-70 kg
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Znajomość tradycyjnych receptur ,przypraw i ich nazewnictwa w kuchni nepalskiej, indyjskiej lub bengalskiej.

Miejsce pracy:

Warka

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Laskowa 4a, 05-600 Grójec, powiat: grójecki, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

Monika Lewandowska
m.lewandowska@grojec.praca.gov.pl
486648049 w. 86

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Brak danych.

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu