Pracownik Serwisu Sprzątającego

Dussmann Polska Sp.z o.o.

Zdzieszowice

33 dni temu

Miejsce pracy: Zdzieszowice

Dussmann Polska Sp. z o.o. do swojego Zespołu Sprzątającego poszukuje kandydatów/ek na stanowisko:

PRACOWNIK SERWISU SPRZĄTAJĄCEGO

Kontakt telefoniczny: 885 252 305

Prześlij aplikację, zostaw kontakt do siebie – klikając przycisk APLIKUJ!

Oferujemy:
  • Pracę w serwisie dziennym w obiekcie zlokalizowanym w Zdzieszowicach.
  • Elastyczny system pracy (6.00-14.00 lub 14.00-22.00).
  • Dobra, stabilna praca - UMOWA o PRACĘ! (możliwość przejścia z umowy zlecenie).
  • Dodatki, premie, bonusy, pakiety medyczne.
  • TERMINOWE WYPŁATY! (2600 PLN/brutto).
  • Wsparcie Zespołu i przełożonego,
  • Możliwość rozwoju w strukturach organizacji.
Oczekujemy:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Dyspozycyjności i zaangażowania w powierzone obowiązki.
Zadania:
  • Przestrzeganie procedur, zasad i obowiązków związanych z utrzymaniem standardów usług,
  • Utrzymanie czystości w obiekcie.

Poznaj

Działalność usługowa

Poznaj stanowisko: Pracownik Sprzątający
Pracownik Sprzątaczka to osoba, która zawodowo zajmuje się sprzątaniem, czyli utrzymaniem stanu sanitarno - higienicznego i dba o ogólny wygląd pomieszczeń – w biurach, hotelach, placówkach handlowych, obiektach przemysłowych, szkole, szpitalu lub w domach prywatnych. Zakres obowiązków pracownika sprzątaczki zależy od miejsca zatrudnienia. Do głównych obowiązków osoby tej należy, m.in.: ...
Praca Pracownik Sprzątający