Najnowsze oferty pracy

  • Pracowniczka / Pracownik w domach opieki

    Socco Stuttgart GmbH   śląskie
    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę   14 221 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska podstawowa pielęgnacja pacjentów; podawanie posiłków; kontrola stanu zdrowotnego pacjenta (pomiar ciśnienia, wagi, cukru)
  • Koordynator Usług Opiekuńczych

    ŁÓDZKI ODDZIAŁ OKRĘGOWY Polskiego Czerwonego Krzyża   Łódź, ul. Wysoka 44    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Kluczowe obowiązki: organizowanie usług opiekuńczych w miejscu zamieszkania podopiecznego; bezpośredni i pośredni nadzór nad właściwym wykonywaniem usług przez zatrudnionych pracowników; wprowadzanie pracowników w nowe środowiska; organizacja lub uczestniczenie w organizowaniu różnych...
Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik socjalny

FUNDACJA ŚLĄSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI
Tychy
praca stacjonarna
1863 dni temu

Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy
Opis stanowiska:
  • Określenie wspólnie z rodziną podstawowych problemów występujących w rodzinie oraz zmotywowanie rodziny do współpracy i działań zmierzających do ich pokonania.
  • Informowanie rodziny o możliwościach skorzystania z pomocy i usług różnych instytucji w zależności od potrzeb.
  • Pomoc rodzinie w rozszerzaniu kontaktów, stymulowanie podopiecznego do samodzielnego poszukiwania w swoim otoczeniu nowych możliwości: sił, osób, grup, instytucji lub ułatwianie mu tego np. poprzez towarzyszenie i wsparcie.
  • Współpraca z pracownikiem socjalnym Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w zakresie podjętej pracy z rodziną i pomocy w rozwiązywaniu jej problemów.
  • Monitorowanie i wspieranie procesu zmian, wzmacnianie i pokazywanie rezultatów własnych osiągnięć, dalsze budowanie aktywnej postawy członków rodziny.
  • Przeprowadzenie wywiadu środowiskowego, współuczestnictwo w kwalifikacji dziecka pod domową opiekę paliatywną uwzględniając sytuację ekonomiczną oraz materialno-bytową rodziny.
  • Pomoc w zebraniu dokumentacji i przy wypełnianiu wniosków o orzeczenie niepełnosprawności oraz o świadczenia pomocy społecznej.
  • Współuczestnictwo i koordynacja w interwencji kryzysowej.
  • Pomoc rodzicom w załatwieniu formalności po zgonie dziecka.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe o kierunku praca socjalna.
  • Doświadczenie w zakresie pracy na stanowisku asystent rodziny mile widziane.
  • Dyspozycyjność.
  • Prawo jazdy kat. B i dobra umiejętność prowadzenia samochodu.
  • Umiejętność pracy w zespole interdyscyplinarnym.
Oferujemy:
  • umowę o pracę (pełen etat)
  • praca dotyczy rodzin Hospicjum Domowego dla Dzieci

Poznaj