Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Pracownik Techniczny / Serwisant
WALTER KOMPRESSORTECHNIK POLSKA Sp. z o.o.
Łódź (Teofilów)
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
51 dni temu

Walter Kompresortechnik Polska Sp. z o.o.
producent kompresorów śrubowych i tłokowych

Poszukuje kandydata na stanowisko

Miejsce pracy: woj. łódzkie / Łódź (Teofilów)
Nr Ref.: PP
Zakres obowiązków:
  • realizacja prac montażowych, konserwacyjnych oraz remontowych
  • diagnostyka usterek i nieprawidłowości w działaniu urządzeń
  • naprawa i usunięcie wykrytych nieprawidłowości
  • obsługa narzędzi ręcznych, pneumatycznych oraz elektronarzędzi
  • dbałość o porządek i bezpieczeństwo
Wymagania:
  • umiejętność pracy w zespole
  • wysokie umiejętności manualne
  • łatwość przyswajania wiedzy technicznej
  • samodzielność
  • sumienność
  • dokładność
  • odpowiedzialność
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku
  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • perspektywy rozwoju zawodowego
  • pakiet niezbędnych szkoleń

Poznaj