Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Pracownik techniczny

Könecke Sp. z o.o.

Słubice

4 dni temu

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie / Słubice
Opis stanowiska:
  • wykonywanie bieżących napraw i konserwacji parku maszyn, sieci i instalacji,
  • utrzymanie w ruchu maszyn i urządzeń,
  • usuwanie awarii i analiza przyczyn awarii,
  • okresowe przeglądy i naprawy maszyn, zamawianie części.
Wymagania:
  • ukończona szkoła zawodowa/technikum/ wyższa w kierunku mechaniki,
  • pasja do pracy przy maszynach.
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w naprawie i utrzymywaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym,
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Nie posiadasz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres:

69-100 Słubice, Os. Przemysłowe 11

lub przycisk "APLIKUJ TERAZ"

Tel. 095 759 29 70/ 509 355 244

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Nadsyłanych aplikacji nie zwracamy.

Poznaj stanowisko: Technik serwisu

Technik serwisu jest szeregowym pracownikiem serwisu, odpowiedzialnym za przeprowadzanie bieżących napraw serwisowanego sprzętu, samochodów, etc. Osoba obsadzona na tym stanowisku wykonuje naprawy objęte gwarancją i pogwarancyjne, a także sporządza szczegółową dokumentację z wykonywanych czynności. Stanowisko funkcjonuje w wielu branżach; począwszy od motoryzacyjnej, na informatycznej i telekomunikacyjnej kończąc. Technik ...
Technik serwisu Praca Technik serwisu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Könecke Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (55)
Legnica (100)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (246)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (267)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (948)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (2213)
Radom (175)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (244)
Nysa (94)