Pracownik Terminalu - Operator Wózka Widłowego

Schenker Sp. z o.o.

Rzeszów

44 dni temu

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: PT/2020/Rzeszów

W DB Schenker naszym celem jest zapewnienie innowacyjnych rozwiązań dla łańcucha dostaw. Jako globalny lider branży z ponad 140-letnim doświadczeniem w logistyce, z dumą wspieramy przemysł i handel w globalnej wymianie towarów.

Dołącz do naszego zespołu - będziesz jego ważną częścią.

Twój zakres zadań będzie obejmował:

  • rozładunek, załadunek oraz lokowanie towaru
  • kompletację zamówień,
  • kontrola jakości
  • prawidłowe przygotowanie i obieg dokumentów związanych z wykonywaną pracą
  • współtworzenie standardów procesowych.

Złóż swoją aplikację, jeżeli:

  • posiadasz uprawnienia do prowadzenia wózków jezdnych (preferowane UDT) i doświadczenie w ich obsłudze
  • jesteś gotowy/a na pracę w systemie 3-zmianowym,
  • poszukujesz pracodawcy, który zapewni Ci stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • przestrzegasz w pracy standardów bezpieczeństwa,
  • wykonujesz swoje zadania rzetelnie i dokładnie,
  • jesteś osobą uczciwą i godną zaufania,
  • lubisz być częścią zespołu.

Dlaczego warto z nami pracować?

Oferujemy:

  • pracę w trybie zmianowym
  • pracę od poniedziałku do piątku (weekendy wolne)
  • wynagrodzenie zasadnicze + premia miesięczna + dwukrotnie wyższy niż ustawowy dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • bezpośrednie zatrudnienie w DB Schenker (bez pośredników)
  • kompleksowy program wprowadzający do firmy i wsparcie przełożonych na każdym etapie pracy
  • pakiet socjalny obejmujący m. in. opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie i kartę sportową na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli masz pytania dotyczące oferty pracy, skontaktuj się z nami bezpośrednio: 603 172 864

Poznaj

Dlaczego warto?

Poznawaj świat i biznes z DB Schenker. Jesteśmy globalnym operatorem logistycznym. Nasza sieć obejmuje 130 krajów i łączy najważniejsze punkty na świecie. Wspieramy przemysł i handel w światowej wymianie towarów wykorzystując transport lądowy, lotniczy, oceaniczny i logistykę kontraktową. Obsługujemy łańcuchy dostaw firm z wielu branż. Pracujemy w różnorodnym i międzynarodowym środowisku. Prowadząc biznes stawiamy na specjalistów i menedżerów, którzy w swojej pracy cenią wyzwania, stawiają na innowacyjność i podważają status quo. Dołącz do zespołu naszych ekspertów, zaaplikuj do nas.

Opinie pracowników

Ilona Galińska-Białas

Senior HR Business Partner

W DB Schenker pracuję od początku istnienia firmy w Polsce, czyli około 26 lat (wcześniej pracowałam w firmie PSK, która przekształciła się w Spedpol, w sumie mój staż pracy to 38 lat). Była to moja pierwsza praca, której nie zmieniłam do dziś. Na początku zajmowałam się kadrami i płacami, kolejnym ważnym etapem były rekrutacje i wprowadzenie systemu ocen dla pracowników. W 2001 roku powierzono mi stanowisko dyrektora oddziału w Kielcach. Pracowałam tam przez osiem lat, to była dla mnie ogromna możliwość rozwoju. Doświadczenie zdobyte na tym stanowisku pomogło mi bardzo, gdy wróciłam do pracy w HR. Czułam i rozumiałam oczekiwania menedżerów, potrafiłam mówić ich językiem i wreszcie od kuchni poznałam, na czym polega logistyczny biznes.

Joanna Durzyńska

Menedżer Doskonalenia Biznesu w Logistyce Kontraktowej

W DB Schenker pracuję od ośmiu lat. W tym czasie zajmowałam kilka stanowisk. Od początku mojej przygody zawodowej jestem związana z logistyką kontraktową. Pracę rozpoczęłam w magazynie logistycznym w Teresinie, a po trzech latach zostałam koordynatorem obsługi logistycznej w tej lokalizacji. Obecnie zajmuję stanowisko menedżerki doskonalenia biznesu w logistyce kontraktowej. Odpowiadam również za wspieranie rozwoju 5S (narzędzie Lean Management, które ułatwia systemowo wdrożyć ład i porządek w miejscu pracy) w krajach klastra DB Schenker North & East Europe.

Więcej

Proces rekrutacji

KrokSelekcja aplikacji
KrokPrzesłanie CV
KrokWeryfikacja CV przez dział HR
KrokRozmowa telefoniczna
KrokSpotkanie z przełożonym
KrokWitaj w DB Schenker!