Pracownik Utrzymania Ruchu

Dekpol S.A.

Pinczyn, k. Starogardu Gdańskiego

25 dni temu

Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pinczyn, k. Starogardu Gdańskiego
Obowiązki:
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii urządzeń produkcyjnych i pomocniczych,
  • Zapewnienie utrzymania właściwego funkcjonowania maszyn urządzeń i instalacji produkcyjnych,
  • Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z utrzymaniem ruchu,
  • Wykonywanie czynności prewencyjnych zgodnie z zaplanowanym harmonogramem.
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku elektromechanika utrzymania ruchu lub pracownika utrzymania ruchu (min. 2 lata),
  • Umiejętność czytania i interpretowania rysunku technicznego,
  • Umiejętność obsługi komputera (MS Word, MS Excel),
  • Zmysł techniczny i organizacyjny,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Uprawnienia elektryczne do 1kV,
  • Gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o pewnej pozycji rynkowej,
  • Atrakcyjne warunki pracy,
  • Stałe zatrudnienie,
  • Udział w nowych, ciekawych projektach,
  • Miłą atmosferę w pracy,
  • Pakiet medyczny,
  • Ubezpieczenie grupowe.

Poznaj

Dekpol S.A.

Dekpol S.A. jest dynamicznie rozwijającą sie firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej, która sprawnie, kompleksowo i profesjonalnie realizuje inwestycje budowlane jako Generalny Wykonawca.

Stała współpraca z czołowymi biurami projektowymi z terenu całego kraju pozwala firmie na kompleksową obsługę pozyskiwanych inwestycji. Duże doświadczenie w zakresie wykonawstwa obiektów budowlanych, nowoczesny park maszynowy oraz ponad 250-osobowa, wysoko wykwalifikowana kadra, są głównymi atutami firmy Dekpol.

Specjalista ds. utrzymania ruchu to osoba, która odpowiada za utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad realizacją projektów z zakresu systemów zabezpieczenia technicznego, aktualizacja dokumentacji technicznej, organizacja przeglądów, konserwacji ...
Praca Specjalista ds. Utrzymania Ruchu