Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Pracownik utrzymania terenów zewnętrznych

ISS Facility Services Sp. z o.o.

Katowice

33 dni temu

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2500 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska:

  • Utrzymanie czystości terenów zewnętrznych wokół biurowca
  • Mycie elewacji, odśnieżanie.
  • Sprzątanie, podlewanie i koszenie trawy

Wymagania:

  • Sumienność i motywacja do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00-15:00
  • Terminowe wynagrodzenie

Poznaj