Praktykant / Praktykantka

EY Polska

Katowice

30 dni temu

Praktykant / Praktykantka
Program Dwuletni – zacznij rozwój dwa w jednym
 
Jeśli kończysz studia licencjackie i planujesz dalszą edukację na studiach II stopnia, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy Program Dwuletni. Biorąc w nim udział możesz jednocześnie kończyć studia i zdobywać doświadczenie w EY − najpierw w Dziale Usług Księgowych (pierwszy rok Programu), a następnie w Dziale Audytu (drugi rok Programu).
 
Możliwości, jakie na Ciebie czekają
 
Wprowadzimy Cię w praktyczne aspekty rachunkowości i ułatwimy perfekcyjny start poziom wyżej w roli audytora oraz zdobycie uprawnień Biegłego Rewidenta. 
 
Potrzebne umiejętności i doświadczenie
 
Jeśli kończysz III rok studiów, masz otwarty umysł i zdolności analityczne, a na dodatek interesujesz się finansami i rachunkowością – pasujesz do nas.

Przyda Ci się także umiejętność pracy w zespole, gotowość do podróży oraz dobra znajomość języka polskiego i angielskiego.

 

Kogo szukamy
 
Do naszego zespołu poszukujemy ambitnych studentów kierunków ekonomicznych.
 
Oferujemy:
  • Kwalifikacje oraz certyfikaty
  • Zróżnicowane doświadczenie w różnych zespołach
  • Indywidulna mapa szkoleń
  • Elastyczny czas i miejsce pracy
  • Dedykowany  Career Counselor
  • Program EY Care&Wellness
  • Owoce w biurze
  • Biuro z ładnym widokiem i w prestiżowej lokalizacji

Tworzymy miejsce pracy przyjazne osobom z niepełnosprawnościami.

EY (dawniej Ernst & Young)

to światowy lider w zakresie profesjonalnych usług doradczych.

Zatrudniamy ponad 260 000 wyjątkowych ludzi w ponad 150 krajach na świecie. W Polsce jest nas ponad 3200, a pracujemy w Warszawie, Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Łodzi i Wrocławiu. Codziennie tworzymy razem niesamowite rzeczy. Mamy ludzi, ścieżkę rozwoju i szkolenia, dzięki którym również Ty poradzisz sobie z najbardziej prestiżowymi projektami.
Poznaj stanowisko: Praktykant 
Praktykant – osoba, która ukończyła co najmniej gimnazjum i w dniu rozpoczęcia praktyki nie skończyła jeszcze 30 lat. Praktykantem może więc być absolwent liceum i aktualny student. Praktykant ma okazję wykorzystać swoją wiedzę wyniesioną ze szkoły w praktyce i nauczyć się czegoś nowego. W większości firm praktykanci początkowo pomagają w codziennych zajęciach innym pracownikom , a następnie są traktowani na równi z ...
Praca Praktykant