Najnowsze oferty pracy

  • Asystent / Asystentka Prezesa

    Medea Health   Warszawa, Mokotów    praca stacjonarna
    asystent  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat
    5 dni
    Twój zakres obowiązków: Obsługa recepcji - zarządzanie korespondencją, przyjmowanie gości, nadzór nad kalendarzem Prezesa, prowadzenie biura oraz koordynacja i realizacja zadań administracyjnych, organizację spotkań wewnętrznych, zewnętrznych oraz podróży służbowych w Polsce i za...
Zobacz więcej ofert pracy

Prezes Zarządu

Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie
Kętrzyn
praca stacjonarna
4215 dni temu

Ogłoszenie numer: 242931, z dnia 2012-11-16

Rada Nadzorcza „Majonezy” Spółdzielni Pracy Produkcyjno – Handlowej w Kętrzynie
Ogłasza konkurs na stanowisko

Miejsce pracy: Kętrzyn

Wymagania

  • wykształcenie wyższe ( preferowane ekonomiczne lub techniczne)
  • minimum 5 letnie doświadczenie zawodowe w tym 3 lata na stanowisku kierowniczym
  • doświadczenie w kierowaniu firmą w aspekcie efektywnego zarządzania oraz koordynowania całości zagadnień związanych z działalnością firmy
  • wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych
  • mile widziana znajomość język obcego
  • niekaralność
  • prawo jazdy kat. B

Mile widzianym będzie posiadanie doświadczenia w pozyskiwaniu zewnętrznych funduszy komercyjnych lub publicznych. Kandydaci mogą składać również dodatkowe dokumenty potwierdzające kwalifikacje i umiejętności.