Product Owner

ING Tech Poland

Katowice

3 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Numer referencyjny: /MB/CHS/AK10406
Szukamy Ciebie jeśli
  • Posiadasz wiedzę i praktyczne doświadczenie w pracy w zespole SCRUM-owym,
  • Potrafisz stworzyć wizję produktu tak, by był jak najbardziej wartościowy dla klienta,
  • Masz duszę przedsiębiorcy i traktujesz każdy produkt jakby był Twój,
  • Potrafisz podjąć nawet niepopularną decyzję w zakresie priorytetyzacji zadań,
  • Potrafisz pracować z klientem i interesariuszami. Umiesz zrozumieć ich potrzeby i przekazać je zespołowi,
  • Posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki informatyka, zarządzanie projektami, inne kierunki ścisłe),
  • Jesteś pozytywnie nastawiony do współpracy, pracy grupowej przy realizacji zadań w międzynarodowym środowisku,
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
Dodatkowo zapunktujesz za:
  • Doświadczenie w roli Product Ownera i pracy z Product Backlogiem,
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów,
  • Umiejętności negocjacyjne,
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów,
  • Znajomość framework’u SCRUM,
  • Posiadanie certyfikatu PSPO wydawanego przez SCRUM.ORG.
Jak pracujemy

W ING Tech Poland działamy zgodnie z podejściem Agile, w oparciu o metodyki zwinne tj. Scrum oraz Kanban. Jesteśmy innowacyjną organizacją opierającą swoje działania na zaufaniu do ludzi, z którymi pracujemy. Dzięki dużej swobodzie działania pobudzamy motywację oraz kreatywność, co przyspiesza pracę i pozwala elastycznie dostosowywać się do zmieniających się oczekiwań naszych partnerów biznesowych. Podstawą naszej organizacji są nieduże jednostki zwane squadami, które mają jasną wizję swojego produktu, samodzielnie pokonują pojawiające się wyzwania i wspólnie wypracowują najbardziej elastyczne i efektywne sposoby działania.
  • umowa o pracę
    taki rodzaj umowy oferujemy
  • 8:00 - 16:00
    w tych godzinach pracujemy
  • ul. Konduktorska 35, Katowice
    tutaj mieści się nasze biuro
Zakres obowiązków
40%- Bieżąca współpraca z interesariuszami
40%- Zarządzanie Backlog'iem
20%- Bieżąca praca nad produktem

Pozostałe wymagania

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
W ING Tech Poland dbamy o:
Twój rozwój:
  • międzynarodowe projekty
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia
  • certyfikaty
  • rozwój zawodowy
Twoje zdrowie, kondycję i rodzinę
  • prywatna opieka medyczna
  • strefy relaksu i rozrywki
  • karta Multisport dofinansowana 50%
  • imprezy sportowe
  • parking rowerowy
odpowiednie warunki pracy
  • dostęp do najnowszych technologii
  • laptop
  • komórka
  • dodatkowy monitor
  • przepyszna kawa
  • kuchnia
Nad Twoja rekrutacją czuwają:
Prosimy o przesłanie CV wraz z dołączoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą przycisku:

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w przyszłości, chciałbyś/chciałabyś brać udział w innych rekrutacjach prowadzonych przez ING Business Shared Services B.V. sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Katowicach, potrzebujemy Twojej dodatkowej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia przyszłych rekrutacji.”

W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji informujemy, że będą one wykorzystywane przez okres 2 lat. Wszystkie informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.
Poznaj stanowisko: Koordynator Projektu
Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...
Praca Koordynator Projektu