Program Stażowy w Europejskim Centrum Usług Wspólnych – dział HR

ZF Group

Częstochowa

6 dni temu

Lokalizacja: Częstochowa

Obowiązki:

  • Wsparcie procesów rekrutacyjnych;
  • udział w procesach związanych z komunikacją wewnętrzną w firmie;
  • wsparcie działań dot. organizacji wydarzeń integracyjnych w firmie;
  • wsparcie obszaru szkoleń w zakresie ich planowania i organizacji;
  • zbieranie i opracowywanie danych, przygotowywanie prezentacji.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: psychologia, socjologia, zarządzanie zasobami ludzkimi);
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;
  • umiejętność pracy w zespole, zaangażowanie i dokładność oraz bardzo dobra organizacja pracy.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie przez ZF na umowę o pracę na czas 1 roku;
  • pakiet wdrożeniowy - wsparcie doświadczonych pracowników, którzy zadbają, byś dobrze czuł się podczas wykonywania nowo powierzonych zadań;
  • możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • pakiet MY Benefit – (możliwość korzystania z karty sportowej, biletów do kina, teatru, zniżek na towary i usługi), prywatną opiekę medyczną;
  • dobrą atmosferę pracy i pyszną kawę.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Poznaj stanowisko: Stażysta
Stażysta – osoba, która odbywa staż zawodowy w miejscu pracy. Staż może mieć formę płatną lub bezpłatną. Najczęściej stażysta ma przydzielonego mentora, osobę, która uczy go zawodu. Jedną z form stażu zawodowego jest staż podyplomowy. Do głównych obowiązków stażysty należy: przestrzeganie ustalonego przez organizatora rozkładu czasu pracy, sumienne i staranne wykonywanie zadań objętych programem stażu ...
Praca Stażysta