Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Programista aplikacji webowych

AltaSoft s.c.
Katowice
praca stacjonarna
6147 dni temu

Ogłoszenie numer: 31614, z dnia 2007-07-19

Firma świadczy usługi softwarowe i outsourcingowe na rzecz polskich i zagranicznych klientów. Sprzedaje i rozwija także własne oprogramowanie ( UPSA, AVEM i inne ) wspomagające głównie wprowadzanie i analizę wyników różnego rodzaju testów, ankiet i egzaminów.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

Wybrana osoba będzie brała udział w pracach zespołu zajmującego się programowaniem oraz projektowaniem serwisów i aplikacji internetowych.

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe (o specjalizacji informatyka) lub co najmniej 2 lata doświadczenia w tworzeniu tego typu aplikacji - Dobra znajomość co najmniej jednej z poniższych technologii: PHP, ASP, ASP.NET - Dobra znajomość: HTML i XML - Umiejętność projektowania i programowania baz danych, - Dobra znajomość SQL - Znajomość angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym - Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

- ciekawą pracę w rozwijającej się firmie, - dostęp do nowoczesnych narzędzi i technologii oraz szkoleń - możliwość zdobywania cennych doświadczeń zawodowych, w tym możliwość kontaktów z klientem zagranicznym - miłą atmosferę, - negocjowane indywidualnie wynagrodzenie.