Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Azure

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
1919 dni temu

Nigel Frank International jest firmą świadczącą usługi rekrutacyjne dla największych światowych firm działających w obszarze technologii Microsoft.

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: MM 28082017

Obowiązki:

  • Tworzenie i rozwój aplikacji webowych
  • Aktywny wkład w rozwój projektu na każdym etapie jego rozwoju
  • Implementacja nowych rozwiązań
  • Współpraca z zespołem projektowym
  • Dostarczanie najlepszych praktyk programowania

Oraz

  • Projektowanie, programowanie i wdrażanie rozwiązań w obrębię technologii .NET
  • Dostarczanie najwyższej jakości kodu spełniającej wymagania Klienta
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem projektowym

Wymagania:

  • Dobra znajomość: C# / .Net, AZURE, ASP.NET MVC, JavaScript, SQL Server, WebAPI
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji finansowych
  • Mile widziane: Agile, Scrum, Kanban

Korzyści:

  • Bogaty pakiet benefotów
  • W pełni profesjonalne środowisko pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Przyjazna i stymulująca atmosfera