Najnowsze oferty pracy

  • Regular Backend Developer

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: Rozwijanie webowej aplikacji podpisu elektronicznego oraz obiegu dokumentów w obszarze Usług Bezpieczeństwa i Zaufania (oprogramowanie SaaS o wysokich parametrach SLA) w języku Java.
Zobacz więcej ofert pracy

Programista Back-End

widziszwszystko sp. z.o.o
Gorzów Wielkopolski
specjalista junior / mid / senior
pełny etat
praca stacjonarna
rekrutacja online
385 dni temu

Firma widziszwszystko Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie usługi satelitarnego monitorowania
pojazdów- system widziszwszystko.

Zajmujemy się projektowaniem i wdrażaniem systemu.

ZAPRASZAMY NA NASZĄ STRONĘ INTERNETOWĄ www.widziszwszystko.pl

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski
Twój zakres obowiązków
  • udział w projektowaniu i tworzeniu dedykowanego oprogramowania i interfejsów użytkownika
  • implementacja logiki aplikacji
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • rozwój aplikacji frontowych
  • tworzenie testów automatycznych i diagnostyka błędów
Nasze wymagania
  • minimum 2-letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów internetowych, aplikacji webowych lub mobilnych
  • bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript (EC6, Ajax, REST)
  • doświadczenie w technologii React + Redux (Flux)
  • doskonała znajomość CSS3 (Bootstrap, Grid layout, Less, responsive design, itp)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
  • komunikatywność i nastawienie na rozwój osobisty
  • JavaScript - znajomość takich zagadnień jak: scope, prototype, hoisting, garbage collector, iife
  • JavaScript - znajomość programowania obiektowego - ES5 + ES6 - dziedziczenie, interfejsy
  • JavaScript - znajomość podstawowych i zaawansowanych funkcji na tablicach i obiektach - ES5 + ES6
  • JavaScript - ES6 >=
  • JavaScript - znajomość języka pod kątem wpływania na strukturę DOM
  • TypeScript
  • React.js (wersja ~17.x) / Redux
  • Webpack
  • Styled-Components
  • HTML5
  • Bootstrap / LESS / SASS / CSS / Flex Layout
  • REST API
  • podstawy autoryzacji i autentykacji aplikacji po REST API
  • podstawowa znajomość i praca z dowolnym system typu UNIX / MAC
  • GIT / GIT FLOW
Mile widziane
  • API Google Maps
  • API Here Maps
  • tworzenie aplikacji mobilnych z wykorzystaniem HTML5, CSS, JS (w tym React Native)
  • doświadczenie w projektowaniu i analizie UX
  • uczestnictwo w projektach opensource, znajomość blogów, forów lub literatury IT
  • umiejętność tworzenia testów jednostkowych w JavaScript
  • znajomość technologii backendowych (PHP, Java, Node.js, itp) i/lub bazodanowych (SQL, NoSQL)
  • JEST – testowanie
  • Husky
  • Docker + Docker-Compose
  • Bitbucket + Pipelines
  • Web Vitals
  • znajomość dockerow
To oferujemy
  • rozwój zawodowy dzięki szkoleniom zewnętrznym
  • pracę na pełny etat
  • możliwość pracy zdalnej
  • udział w ambitnych i innowacyjnych projektach
  • metody realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi standardami i trendami
  • przyjacielską atmosferę w fajnym zespole
  • atrakcyjne wynagrodzenie i premie pieniężne
  • elastyczny czas pracy
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej pracy